Vyhledávání
Vyberte si kategorii
Platba on-line
on=line payments

Důležitá informace:

Ochrana osobních údajů zákazníků

Při zakoupení zboží v internetovém obchodě "deltamobile.cz" uzavíráme kupní smlouvu a minimálními informacemi potřebnými k jejímu vyplnění je Vaše jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mailová adresa a pokud si zvolíte doručení do vašeho domova nebo do práce, také adresa a PSČ. Vaše kontaktní údaje jsou nezbytné k informování o procesu plnění objednávky a dalších potížích týkajících se objednávky. Tyto osobní údaje jsou vyžadovány pouze pro uzavření a provedení konkrétní smlouvy.

Chcete-li vyzvednout předplacené zboží v obchodě, musíte mít s sebou doklad totožnosti,k Vaší identifikaci. Bez tohoto nemůžeme Vám objednáné zboží dát

Aby bylo procházet deltamobile.cz snadné a efektivní, uchováváme následující informace: Historie nákupů a aktivit na webu,plateb ;

Vykonáváme naši práci a komunikujeme s Vámi a rozhodně:

nesbíráme a neschováváme historii prohlížení na webových stránkách třetích stran

neposíláme žádné údaje,související s Vaším prohlížením na našich stránkách,které by mohly identifikovat Vaši osobu.

Prostřednictvím organizačních a technických prostředků zajistíme, že Vaše osobní údaje budou chráněny před jakýmikoli nezákonnými akcemi: změnou, zveřejněním nebo zničením osobních údajů, krádežím identity a podvodem.

 

Důležitá informace pro zákazníky: Chyby, změny designu a technických parametrů vyhrazeny. Foto a barva zboží je pouze ilustrativní. Doporučujeme objednávat zboží dle popisu, nikoliv dle obrázku.
(Prázdný)
 
Měna:
Facebook

follow me on facebook
Kontakt

(  chezh english  )
tel:  +420777801557
(  Czech) Czech
Naši partneři