English  Русский  Chech 
Vyhledávání
Vyberte si kategorii
Platba on-line
on=line payments
Naši partneři

Důležitá informace: Ministerstvo zdravotnictví nařizuje postupem podle § 69 odst. 1 písm. i) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb. k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 toto mimořádné opatření: Od 9. září zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének ve vnitřních prostorech provozoven určených pro prodej zboží (obchody) a ve vnitřních prostorech staveb a v prostorech, které s nimi funkčně souvisí . Děkujeme za pochopeni.

Vážený Zákazníku! VE STŘEDU 30.9.2020 JE PRODEJNA OTEVŘENÁ AŽ OD 10:30. Moc se omlouváme za vzniklé potiží a děkujeme moc za pochopeni.

O nás

Deltamobile.cz je internetový obchod, kde s maximálním pohodlím seženete vše, co budete potřebovat z oblasti mobilních komunikací, příslušenství foto a video a komponentů pro mobilní telefony, domácí elektroniku atd.

Služby pro kupující

Zaručujeme vysoce kvalitní produkty, profesionální servis, rychlou zpětnou vazbu. Neustále sledujeme nové trendy na trhu, a tudíž nabízíme nejlepší výběr za nejnižší cenu! Veškeré zboží je ihned dostupné a samozřejmě je dodáváno se zárukou. Našim klientům doporučíme optimální řešení za bezkonkurenční cenu! Pro naše zákazníky jsme stále on-line a jsme kdykoli připraveni řešit případné problémy a odpovidat na dotazy.

Náš sortiment

Máme velmi dobře zásobený sklad, v nemž každý najde to, co potřebuje. Jak je zřejmé z nabídky našeho skladu, máme velký výběr příslušenství pro všechny klienty. Většina zboží pochází přímo od výrobců, a proto můžeme poskytnout ty nejlepší ceny a kvalitu. V každé části skladu naleznete výrobky různých cenových kategorií. Sortiment je neustále aktualizován a zákazník si může být jist, že obdrží zboží ihned po objevení se na trhu.

Naše společnost

Naše společnost působí na evropském trhu více než 20 let, a více než 9 let na českém trhu. V průběhu této doby jsme dosáhli vysoké úrovně v znalosti v této oblasti, naše výrobky dokonale známe. Naším cílem je uspokojit poptávku všech zákazníků. Abychom toho dosáhli, neustále se zlepšujeme, rozšiřujeme sortiment, zdokonalujeme práci s klienty. Pokud chcete získat informace o produktu, jsme připraveni Vám pomoci v kterýkoliv den a kteroukoliv dobu. Získejte odpovědi na všechny vaše otázky, můžete nás kontaktovat přes Skype, volat, nebo posílat své dotazy prostřednictvím e-mailu či formuláře, který naleznete na našem serveru.
Žádosti klientů jsou zpracovány okamžitě.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(Prázdný)
 
Měna:
Facebook

follow me on facebook
Kontakt

(  chezh russian english  )
tel:  +420777801557
(  Czech) Czech/Rus
(  russian) Rus
skype
Naši partneři