Vyhledávání
Vyberte si kategorii
Platba on-line
on=line payments

Důležitá informace:

O nás

Deltamobile.cz je maloobchodní internetový obchod, kde s maximálním pohodlím seženete vše, co budete potřebovat z oblasti mobilních komunikací, příslušenství foto a video a komponentů pro mobilní telefony, domácí elektroniku atd.

Služby pro kupující

Zaručujeme vysoce kvalitní produkty, profesionální servis, rychlou zpětnou vazbu. Neustále sledujeme nové trendy na trhu, a tudíž nabízíme nejlepší výběr za nejnižší cenu! Veškeré zboží je ihned dostupné a samozřejmě je dodáváno se zárukou. Našim klientům doporučíme optimální řešení za bezkonkurenční cenu! Pro naše zákazníky jsme stále on-line a jsme kdykoli připraveni řešit případné problémy a odpovidat na dotazy.

Náš sortiment

Máme velmi dobře zásobený sklad, v nemž každý najde to, co potřebuje. Jak je zřejmé z nabídky našeho skladu, máme velký výběr příslušenství pro všechny klienty. Většina zboží pochází přímo od výrobců, a proto můžeme poskytnout ty nejlepší ceny a kvalitu. V každé části skladu naleznete výrobky různých cenových kategorií. Sortiment je neustále aktualizován a zákazník si může být jist, že obdrží zboží ihned po objevení se na trhu.

Naše společnost

Naše společnost působí na evropském trhu více než 20 let, a více než 10 let na českém trhu. V průběhu této doby jsme dosáhli vysoké úrovně v znalosti v této oblasti, naše výrobky dokonale známe. Naším cílem je uspokojit poptávku všech zákazníků. Abychom toho dosáhli, neustále se zlepšujeme, rozšiřujeme sortiment, zdokonalujeme práci s klienty. Pokud chcete získat informace o produktu, jsme připraveni Vám pomoci v kterýkoliv den a kteroukoliv dobu. Získejte odpovědi na všechny vaše otázky, můžete nás kontaktovat přes Skype, volat, nebo posílat své dotazy prostřednictvím e-mailu či formuláře, který naleznete na našem webu.
Žádosti klientů jsou zpracovány okamžitě.

Důležitá informace pro zákazníky: Chyby, změny designu a technických parametrů vyhrazeny. Foto a barva zboží je pouze ilustrativní. Doporučujeme objednávat zboží dle popisu, nikoliv dle obrázku.
(Prázdný)
 
Měna:
Facebook

follow me on facebook
Kontakt

(  chezh english  )
tel:  +420777801557
(  Czech) Czech
Naši partneři